subscribe
Şİmdi Arayın!: 0532 332 6336

Hakkımızda

endustriyel-beton-dokumu-123 İnşaat alanında, ana faaliyet alanı sektörde helikopterli beton uygulaması olarak geçen, endüstriyel beton uygulamaları olacak şekilde 2005 yılında kurulan Baret Proje Samsun merkezli olmak üzere İstanbul’da da ofisi bulunan bir mühendisklik firmasıdır. Günümüze kadar olan başarısının arkasında “ölçme ve değerlendirme” prensibi yatmaktadır. Gelişen teknolojinin, inşaat sektörü üzerinde de etkisi kaçınılmaz olduğundan bu prensibin değerinin gün be gün arttığına inanmaktadır.

Ölçe ve akabinde oluşan değerlendirmenin efektif bir şekilde gerçekleşmesi için bilgi ve tecrübenin birikimi ve doğru kullanılması da kaçınılmaz olduğundan Baret Proje Ltd. Şti. her zaman gerek ülkemizde gerekse dünya üzerinde oluşmakta olan yenilikleri ve gelişmeleri yakında takip etmekte ve “daha verimli ve karlı sonuçlar” adına bunların ülkemizde de uygulanabilir olması için çalışmaktadır.

Bu doğrultuda iştigal konusunun “beton” gibi çok geniş bir spektrumda olması hasebiyle “daha verimli ve karlı sonuçlar” sonuçlar uğruna “ölçme ve değerlendirmenin” değeri de kat be kat artmaktadır.


Referanslarımızı görmek için tıklayınız...

Sitemizin galeri bölümünde de bir kısmını görebileceğiniz devlet ve özel sektörden olan referanlarımız ve bu hareket prensiblerimizin doğruluğunu da ispatlamaktadır.

2013 yılına kadar başarıyla sunmakta olduğumuz endüstriyel beton uygulaması, epoksi zemin kaplama sistemleri, ve baskı beton uygulamaları hizmetlerimize ek olarak, katma değer oluşturup daha estetik ve çevre dostu verimli sonuçlar veren “Beton Parlatma” uygulamalarına girmiş bulunmaktayız.

İşte tam bu noktada bu uygulamanın ülkemizde kullanılmaya başlamasına öncülük edenlerden olmanın verdiği gururla sizleri sitemizde bu konuda verdiğimiz bilgileri inceleyip oluşturduğumuz beton parlatma ile ilgili bilgilendirici görselleri incelemeye davet ediyoruz.

Hizmetlerimizle ilgili aklınıza takılan veya aydınlanmasını düşündüğünüz her konuda bizlere sitemiz üzerinden mesaj göndermek vasıtasıyla veya direk

0532 332 6336
0532 723 1880

telefondan arayarak ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.
Baret Proje Ltd. Şti.

Sosyal Medya

baret proje endüstriyel beton uygulaması facebook endüstriyel beton uygulama youtube Baret Proje Twitter Baret Proje Google Plus