subscribe
Şİmdi Arayın!: 0532 332 6336

Baskı Beton

Beton zemin kaplama yöntemlerinden biri olan baskı beton uygulaması gerek oluşturduğu gerçekçi estetik görünümü gerekse çevre dostu olup, dayanım, kaymazlık, tozumazlık sağlayıp çok az bakım gerektirmesi, beton içi çatlamaların yüzeye çıkmasını engellemesi ve uygulama hızı gibi özellikleriyle güçlü bir zemin kaplama alternatifi olarak ortaya çıkan hizmetlerimizden biridir.

Çoğunlukla dış mekanlarda tercih edilmesinin yanı sıra iç mekanlar için de sunduğu estetik görüntü göz önüne alındığında tercih sebebi olmaktadır. Bunun yanı sıra sadece beton zeminlerde değil beton duvarlarda da uygulanabilir olması geniş bir uygulama alanına hitap etmesini sağlar.

baski-beton-uygulamasi1 baski-beton-uygulamasi-3 baski-beton-uygulamasi-2

Baskı beton sanılın aksine bir döşeme uuygulaması değildir. Beton dökümünü müteakip mevcut ortamdaki bir çok paramatrenin de göz önüne alınmasıyla, çeşitli renk ve desenlerde, belirli bir takım sıralı kimyasal ve mekanik işlemler sonucu, seçilen desen kalıblarıyla gerçekleştirilen bir baskı yöntemidir. Bir nev’i, betona renk ve şekil verme sanatıdır. Bu sayede hayranlık uyandıran güçlü ve doğal bir görsel güzellik sunar.

Alışveriş merkezleri, yaya trafiğinin olduğu yerler, turistik tesisler, garaj ve mekan girişleri, bahçe yolları, havuz çevreleri, mekan duvarları, park alanları, tarihi veya estetik doku oluşturulmak istenen her türlü iç ve dış mekanlar için idealdir.

Bu noktada baskı beton uygulamarında uygulayıcı firmanın tecrübesinin öneminin yanı sıra teknik bilgi yeterliliği de önem kazanmaktadır. Zira bu uygulama deneme yanılma yöntemi ile yapılamayacak kadar hassastır. Sonuç itibariyle mevcut betonun ömrünü kısaltmaması, aksine sunduğu dikkat çekici görselliğini koruyup daha uzun süre mukavemet kazandırması amaçlanmalıdır. Bu da beton hakkında bilgi sahibi olmakla ve tanımakla mümkündür. Aynı tipteki betonlar bulundukları iklim ve/veya koşullar yüzünden farklı karakteristikler göstermekte ve mevcut şartları ürün ömrünü etkilemektedir.

Baskı beton hizmetlerimizle ilgili aklınıza takılan veya aydınlanmasını düşündüğünüz her konuda bizlere sitemiz üzerinden mesaj göndermek vasıtasıyla veya direk

0532 332 6336
0532 723 1880

telefondan arayarak ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Beton Epoksi Zemin Kaplama Beton Parlatma

Sosyal Medya

baret proje endüstriyel beton uygulaması facebook endüstriyel beton uygulama youtube Baret Proje Twitter Baret Proje Google Plus